Banner_2
Drukuj

CWT Firma

Christiani Wassertechnik GmbH

Christiani Wassertechnik GmbH (CWT) rozwija fizyczne systemy uzdatniania wody przeciw osadom z kamienia i rdzy od 1977 roku. Jesteśmy jednym z najstarszych producentów fizycznych systemów uzdatniania wody na świecie.
Nasza rodzinna firma z siedzibą w Berlinie, Niemcy - CWT ma ponad 30 lat doświadczenia w przyjaznym dla środowisku uzdatnianiu wody . Nasze produkty wytwarzane są w Niemczech i są dostępne w ponad 50 krajach. Ta wiedza wraz z wysokim standardem jakości i obsługą klienta stanowią o sukcesie naszej firmy.
  Scale_Rust_Eco_Friendly_Since_1948
     
Line_Gray
Line_Gray
     
List Prezesa

Szanowny Kliencie CWT,

  Fizyczne uzdatnianie wody od lat z sukcesem okazało się skutecznym sposobem na poprawę jakości naszej wody bez dodawania substancji chemicznych lub soli. W dzisiejszych czasach bardzo istotne stało się to by wykorzystywać technologie , które nie szkodzą środowisku oraz które tworzą optymalną równowagę pomiędzy człowiekiem, a naturą. Nasza produkcja jest oparta na tej technologii i jest wynikiem 30 lat badań oraz oparta jest na stałych ulepszeniach w zakresie fizycznego uzdatniania wody przez Christiani Wassertechnik GmbH (CWT). Nasza najnowsza generacja produktów zapewnia Państwu niezawodne urządzenie niemieckiej jakości podparte długą gwarancją produktu. Chciałbym Państwu podziękować za zaufanie do tej technologii i do naszego doświadczenia w dziedzinie fizycznego uzdatniania wody. Miarą sukcesu systemu Vulcan jest ilość zadowolonych klientów na całym świecie , która stanie się również oczywista dla Was.

signature_RC
Rolf Christiani
President CWT International
Graduate Business Engineering

  Scale_Rust_Rolf_Christiani


     
Logos    

Historia

Historia - od 1948

1948 - 1970: Firma została założona w 1948 roku przez Hansa Otto Christiani jako Hans Christiani & Co w Kolonii w Niemczech. Opracował on i wyprodukował własną pompę wody sterowaną elektronicznie. Napędzaną ekonomicznym boomem w Niemczech ("Wirtschafts-Wunder“), firma rosła w zaskakującym tempie. W 1959 roku przeniesiono produkcję do większego zakładu przemysłowego w Kolonii - Weidenpesch.   Scale_Rust_
     
1970 - 1980: Po ukończeniu studiów w 1975 roku do firmy dołączył Rolf Christiani - inżynier biznesu . Wkrótce zauważono rosnący popyt na technologie przyjazne środowisku. W ten sposób rozbudowano i dodano do portfela fizyczne uzdatnianie wody . Dwa lata później w 1977 roku pierwszą linię urządzeń przeciwko kamieniowi i rdzy - serię Catronic® wprowadzono na rynek. Produkty zdobyły wkrótce rynki międzynarodowe we Francji, Włoszech , Hiszpanii, Węgier i Skandynawii.   Scale_Rust_
     
1980 - 1990: W roku 1980 założyciel firmy Hans Otto Christiani zmarł . Biznes zostawił swojemu synowi. Rolf zdecydował skupić się na produkcji i handlu fizycznymi uzdatniaczami wody , rozszerzył produkcję i dystrybucję produktów. W 1984 roku została zmieniona nazwa firmy na Christiani Wassertechnik GmbH.   Scale_Rust_
     
1990 - 2000: Upadek żelaznej kurtyny w 1989 roku otworzył nowe rynki dla fizycznych uzdatniaczy wody . W 1991 roku po długich badaniach Rolfa Christiani ulepszone urządzenia do uzdatniania wody - linia Vulcan trafiła do produkcji. Rynek szybko zaakceptował nową linię produktu i w samych Niemczech sprzedano 150 000 urządzeń. W maju 1990 roku CWT przenosi fabrykę do Eschweiler, Niemcy.   Scale_Rust_
     
2000 - 2010: W 2005 roku do firmy dołączył Cedric Christiani , który wprowadzał technologię na rynki międzynarodowe. Wkrótce wprowadzono urządzenia o większej mocy do zastosowania w przemyśle , które przeszły pomyślne testy na tym obszarze. Działania marketingowe rozszerzyły ekspansję firmy na Azję , Amerykę Południową i na Bliski Wschód. W 2006 roku Jessica Christiani , która wcześniej pracowała jako specjalista do spraw marketingu dołączyła do firmy. W tym samym roku siedziba firmy przeniesiona została do stolicy Niemiec - Berlina.   Scale_Rust_
     
2014: Trzecie pokolenie rodzinnego biznesu przedstawia wizję firmy, która brzmi  "Woda taka jaką być powinna".   Scale_Rust_

Kariera

Oferty pracy

Oferty pracy CWT
Interested in a career in the water treatment industry? CWT offers diverse career opportunities in International Sales, Marketing or Research & Development.  Please contact us!
   
     
Line_Gray
Line_Gray
     
Headquarters Berlin Germany

Graphic Assistance (English speaking)

View Job Description

Contact
Christiani Wassertechnik GmbH (CWT)
Mrs. Sabine David
Köpenicker Str. 154
10997 Berlin
fon +49 (0)30-2360778-0
fax +49 (0)30-2360778-10
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Scale_Rust_Jobs
     
Line_Gray
Line_Gray
     
CWT Switzerland

Sales Agent Switzerland - national
Experienced sales agent for key account


Contact
CWT Schweiz
Herr A. Glaser
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Scale_Rust_Jobs_Switzerland
     
Line_Gray
Line_Gray
     
International Job Postings

Please check the international job postings in the respective country: International CWT Representations

  Scale_Rust_Flags

Odpowiedzialność korporacyjna

Odpowiedzialność korporacyjna

Niestety nie każdy na świecie ma dostęp do czystej /świeżej wody. Ponad 60% populacji na świecie cierpi z powodu braku wody i nie ma dostępu do czystej , bezpiecznej wody pitnej. Sytuacja w krajach trzeciego świata jest szczególnie trudna z powodu klęsk żywiołowych , suszy i długich furiackich wojen.    
     
Naszą odpowiedzialnością jest pomoc,
chcemy pomagać by to zmienić .

Naszą odpowiedzialnością jest pomoc potrzebującym, chcemy pomagać by to zmienić. Od maja 2005 roku wspieramy projekt i budowę organizacji charytatywnej ‘Plan International Deutschland’. Źródła/studnie sponsorowane przez CWT zapewniają czystą wodę dla ponad 300 osób dziennie w afrykańskim mieście Gwinea .

Chcesz wiedzieć więcej: www.plan-uk.org
  Scale_Rust_Responsability_Plan
     
Line_Gray
Line_Gray
     
SODIS
SODIS (w skrócie dezynfekcja wody) jest inicjatywą Eawag - Szwajcarskiego Federalnego Instytutu Technologii i Nauk Wodnych. Przez ponad 10 lat zapewnia ludziom w krajach rozwijających dostęp do czystej wody pitnej. Celem jest kształcenie ludzi w jaki sposób mogą dezynfekować wodę w ciągu kilku godzin w celu zapobiegania zakażeniom . Po raz drugi CWT sponsoruje projekt edukujący ludzi w jaki sposób sami mogą dezynfekować wodę .

Chcesz wiedzieć więcej: www.sodis.ch

  Scale_Rust_Responsibility_Sodis

Logo_BG

Ochrona przed osadami

 

  Flag_UK Flag_ES Flag_FR Flag_IT Globe_Gray
 

quality_logo_row

CWT Vulcan Find us on Facebook
Konsultant CWT on-line. Napisz do nas... Wyślij